Z nimi bezpiecznie
Dodane przez admin dnia 28.09.2009 20:23

26 września 2009 roku w Tczewie na obiekcie TCSiR odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa, Starosty Powiatu Tczewskiego oraz Przewodniczącego Pomorskiego Sejmiku Samorządowego
W zawodach uczestniczyła ekipa Miejskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego we Włocławku. Nasze ratowniczki i ratownicy wrócili z tarczą.

Daniel Szotkowski zdobył złoty medal w konkurencji 200m z przeszkodami z wynikiem 2:00,08. Jest to nieoficjalny rekord polski juniorów, i plasuje Daniela w czołówce europejskiej.
Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Paulina Urbańska zdobyła srebrny medal w konkurencji holowanie na dystansie 100m w płetwach. Drużyna w składzie Korczak Edyta, Olejniczak Agata, Raszkiewicz Anna zdobyła srebro w konkurencji akcja drużynowa na dystansie 150 m.

Korczak Edyta zajęła trzecie miejsce w wyścigu australijskim kobiet. Jakub Jesionowski był trzeci w konkurencji rzut rzutką.

Ekipa naszych Pań zajęła drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej. Mężczyzn w klasyfikacji ogólnej zajęli dobre szóste miejsce.