AndrzEla z Tarczą
Dodane przez admin dnia 22.06.2010 18:00
22 jachty uczestniczyły w III Regatach Tarcza Komtura Zamku Ryn.
Z planowanych sześciu wyścigów rozegrano trzy. W klasie T-1 wszystkie wyścigi wygrał Andrzej Rygielski na jachcie „AndrzEla”. Podobnie w klasie T-2 Piotr Adamowicz na jachcie „Neoprofil” nie dał szans rywalom i zwyciężył we wszystkich biegach. W klasie T-3 pierwszy był Marian Bełbot na jachcie Bolero 805. W regatach nie startował Łukasz Pater na Nosterze. W Klasyfikacji PPJK w T1 Andrzej Rygielski i T3 Łukasz Pater zajmują pierwsze miejsca. Najbliższe regaty PPJK odbędą się 26-27 czerwca na Jeziorze Powidzkim.