18 Mistrzostwa Polski w windsurfingu zimowym - DKŻ złoty
Dodane przez admin dnia 13.02.2011 23:36
W Giżycku na jeziorze Niegocin rozegrano po raz 18 Mistrzostwa Polski w windsurfingu zimowym.
Wśród 58 zawodników na starcie stanęła 5 osobowa ekipa DKŻ. Dawid Furmański wystartował w MPJ natomiast jego młodszy brat Radosław oraz Szymon Piekarski, Maciej Kluszczyński i Remigiusz Niekraś w MPJm.
Zawody zostały rozegrane w bardzo zmiennych warunkach od piątkowej odwilży ze średnim wiatrem, sobotni sztorm i wspaniałe niedzielne słońce, któremu towarzyszył słaby wiatr.

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Dawid Furmański pierwszy raz startował w kategorii juniorów do 21 lat i zajął dobre 6 miejsce.
Wśród juniorów młodszych prym wiedli dobrzynianie. Złoty medal MP zdobył Radek Furmański. W roku ubiegłym zdobył brązowy medal.
Srebrny madal zdobył Szymon Piekarski, który powtórzył zeszłoroczny wynik. Piaty był Maciej Kluszczyński, a ósmy Remigiusz Niekraś.