Ratownicy Miejskiego WOPR Włocławek mistrzami województwa
Dodane przez admin dnia 05.06.2011 22:47
Bardzo dobrze spisały się pozostałe drużyny WOPR Włocławek, zajmując wysokie miejsca.

Rozszerzona zawarto¶ć newsa
W rozegranych 4 czerwca, VII Mistrzostwach Województwa Kujawsko-pomorskiego w ratownictwie wodnym w Borównie, drużyna w składzie: Jesionowski Jakub, Rogiewicz Jakub, Rojewski Dominik, Rojewski Mateusz, wywalczyła pierwsze miejsce, zdobywając jednocześnie tytuł Mistrza Kujaw i Pomorza. Bardzo dobrze spisały się pozostałe drużyny WOPR Włocławek, zajmując wysokie miejsca.

Zawody stały na wysokim poziomie, wystartowało w nich ponad 20 drużyn z całego województwa. Już od pierwszej konkurencji, zawody odbywały się pod dyktando ratowników WOPR Włocławek, najdłuższym rzutem kołem popisał się Dariusz Antoszewski (27,35m), tuż za nim uplasował się Jakub Rogiewicz (26,00m), w biegu z noszami Nowicki Mateusz z Wilczyńskim Dominikiem zajęli drugie miejsce, a w płynięciu łodzią wiosłową Mateusz Rojewski zdeklasował rywali wygrywając, drużyna w składzie Jesionowski Jakub, Rogiewicz Jakub, Rojewski Dominik okazała się bezkonkurencyjna zajmując najwyższe miejsce na podium w akcji z kołowrotem, a tuż za nimi znalazła się kolejna drużyna z Włocławka: Dominik Mielczarski, Mateusz Szymański, Adam Kodymowski. Gratulujemy !!!