Lusowo Triathlon’ 2011
Dodane przez admin dnia 21.06.2011 03:16
Rozszerzona zawarto¶ć newsa
W sobotę (18.06) troje zawodników Klubu Sportowego AQUA wzięło udział w Lusowo Triathlon’2011. Ala Waśkowska, Zuzia Tomczewska i Marcel Duda pierwszy raz w swoim sportowym życiu wystartowali w triatlonie. Na starcie do wyścigu na dystansie 200 m pływania, 5 km jazdy rowerem i 1 km biegu stanęło łącznie 49 zawodników i zawodniczek, a ukończyło 42. Najlepsi ukończyli wyścig w 16 minut, ostatni zawodnik przybiegł po 24 minutach. Zawodnicy KS AQUA bardzo dobrze popłynęli wychodząc z wody wśród pierwszych zawodników i zapowiadało się bardzo dobrze, w strefie zmian szybko zabrali rowery. Na rowerze nie było już tak dobrze jak w pływaniu (małe doświadczenie, a nawet kraksa Marcela na rowerze). Na trasie biegowej zaczęli odrabiać straty i ukończyli wyścig na dobrych pozycjach, co daje nadzieje na następne starty (najbliższe zawody we Włocławku 3 lipca).

Wyniki zawodników KS AQUA (pierwsza cyfra to miejsce w kategorii wiekowej a druga w open):