Wyścigi MTB
Dodane przez admin dnia 15.06.2013 23:19

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Trener Dobrzyńskiego Klubu Żeglarskiego Michał Przybytek odnosi coraz większe sukcesy w wyścigach MTB. W minioną niedzielę wraz z kolegami z ekipy Renault Eco2 Team wystartował w maratonie w Kozienicach . Maratony Merida Mazovia MTB, organizowane są przez Cezarego Zamanę, to największe kolarskie imprezy w Polsce, stworzone z myślą zarówno o profesjonalistach jak i amatorach. Tym razem długość wyścigu wynosiła 104 km. Po wyczerpującym wyścigu Michał przekroczył linię mety na 3 miejscu w klasyfikacji open natomiast w swojej kategorii wiekowej zajął 2 miejsce.
W wyścigu wystartowali też inni zawodnicy z naszego rejonu Kinga Kantorska-Wielgosz zajęła 2 miejsce w kategorii kobiet na najdłuższym dystansie. Molenda Tomasz z Włocławka w grupie M3 na najdłuższym dystansie zajął 13 miejsce a Antoni Tężycki ze Skępego na dystansie Fit zajął w grupie M5 bardzo dobre 4 miejsce. Na tym samym dystansie w grupie M1 Marcin Tężycki był 5. Pełne wyniki.