Mistrzostwa Bazy Mrągowo dzień II - podwójne zwycięstwo
Dodane przez admin dnia 14.10.2013 10:33

Drugi dzień regat zapowiadał się emocjonująco, Jasiek bronił pierwszej pozycji a Agatka chciała przeskoczyć na pierwsze miejsce z drugiego. Wiatr 3-4 m/s dla Agatki w sam raz, a dla Pirata trochę za słaby. W pierwszym wyścigu Agatka dopłynęła pierwsza, a Pirat piąty. W drugim biegu Agatka była bez konkurencyjna, a Pirat był drugi. I tak mamy dwa zwycięstwa, Agatka wygrała swoje pierwsze w życiu regaty w klasie optimist UKS, a Jasiek zwyciężył w swoich ostatnich regatach na optimiście (w następnym sezonie będzie żeglował na 29er). Michał zajął 28 miejsce, Tymek 33, a Katia 46. Mistrzostwa Bazy Mrągowo były dla nas ostatnimi regatami w całkiem udanym sezonie. Następne treningi na wodzie i starty dopiero wiosną.