Nawigacja
O nas
Artykuły
Dbajmy o zdrowie
Download
Linki
Ogłoszenia
Kontakt

Galerie 2012
Nasze filmy
Mini regaty
Stany wód
Płock - kamera
Czartery na Zalewie
Kurs windsurfingu
Radio szanty
Kalendarz imprez
OOM 2008
Przystanie i mariny
Marina Zarzeczewo
PW Dobiegniewo
Dobrzyński KŻ
Zgierski KSW
Art-Dom Duninów
Marina Murzynowo
KŻ Petrochemia
Morka Płock
SŻ im.L.Teligi
Klub AQUA
Klub Żeglarski HALS
Polecamy
Nasza oferta
Satelitarna mapa zalewu
Prognoza pogody
Zdjęcie tygodnia
Katalog jachtów
Prywatne galerie
Projekty Wojtka Spisaka
Włocławek z lotu ptaka
Włocławska zapora
Shoutbox
Nick:

Wiadomo¶ć:

Kod potwierdzaj±cy:
c3772


Pomoc

Z G
14.04.2017
Życzenia Wielkanocne dla tych żeglarzy czytających "poprzednią" syronę

Andrzej
14.03.2017
KIEDY BĘDZIE PROWADZONY KURS STERNIKA?

z g
23.09.2016
To nie regaty, ale wrześniówka-lądówka

Marek Bojarski
17.09.2016
Film i zdjęcia z XII Rejsu Samotników - Wistka Szlachecka 2016: https://www.youtube.com/w
atch?v=GIwfg3RdIz8


K.L
29.08.2016
Kiedy będą regaty na zakończenie sezonu w Zarzeczewie?

poinformowany
01.07.2016
http://www.slupca.pl/info
rmacje/na-sygnale/sprawdz
il-sie-czarny-scenariuszy
-znalezli-cialo-67-latka/


alkoholik
11.06.2016
YCA bez możliwości dotarcia z pisemnymi żalami na witrynie klubu Upadek we wsiem i wobec

alkoholik
11.06.2016
Oglądam zdjęcia z regat i widzę żeglarzy, czyli stare dziadki w YCA obok "regatowców" Dziadki puśćcie robotę w YCA i na emeryturę YCA dla młodych, którzy pływają 29 sztuk to "sukces&

dsa
21.05.2016
Czy można wypożyczyć rowerek wodny?

admin
17.05.2016
Nie ma problemu

Archiwum
O nas

Serwis Zalewu Włocławskiego (dawniej pod nazwą Włocławski Serwis Żeglarski) istnieje w Internecie pod adresem http://www.zagle.net.pl od września 2003 roku. Celem twórców i sponsorów tej strony jest propagowanie Zalewu Włocławskiego jako doskonałego miejsca dla wypoczynku, rekreacji i sportu. Akwen ten stwarza wyśmienite warunki do uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych, turystycznych i rekreacyjnych związanych z wodą takich jak żeglarstwo rekreacyjne i sportowe, windsurfing, sporty motorowodne, narciarstwo wodne, latanie na paralotni za motorówką, żeglarstwo lodowe, wędkarstwo...
            W naszym serwisie chcemy prezentować, promować i integrować wszystkie ośrodki, kluby, stowarzyszenia, indywidualne osoby związane z uprawianiem sportów wodnych na tym akwenie od Płocka do Włocławka a także z innych regionów kraju. Tak, więc dla wszystkich zainteresowanych realizacją tego celu zawsze znajdzie się miejsce na tej właśnie stronie.
               Zainteresowanie Zalewem Włocławskim stale rośnie, o czym świadczy stała już obecność na mim żeglarzy z Łodzi, Torunia, Warszawy, Poznania i wielu innych regionów kraju nie mówiąc już o regatach organizowanych przez kluby i ośrodki żeglarskie z Płocka, Duninowa, Murzynowa i Włocławka gdzie można spotkać żeglarzy z całej Polski a nawet pojawiają się załogi z zagranicy. Równolegle widać stopniowy rozwój zaplecza związanego z uprawianiem żeglarstwa, powstają nowe przystanie, rozwija się baza gastronomiczna i noclegowa a istniejące już ośrodki także starają się podnosić zakres i poziom świadczonych usług.


Twarze Serwisu Zalewu Włocławskiego.


Marek Tyczyński /Browarek/- twórca i właściciel serwisu, z zawodu informatyk  z zamiłowania fotograf, większość wolnego czasu spędza na wodzie, uwielbia  szanty i cuntry folk, niepoprawny optymista nie ma dla niego rzeczy niemożliwych,  lubi nocne pływanie pod żaglami.

 

Andrzej Doroczyński /Eskapada/ - "anioł czuwający" - tekściarz  i  fotograf serwisu,  pilnuje ładu medialnego na stronie, dba o realizację misji serwisu, wciska się z obiektywem gdzie tylko może, ciągle narzeka na brak czasu na pływanie, najchętniej wypoczywa w Marinie Dobiegniewo, uwielbia pierogi z kurkami, a po sezonie kluchy ziemniaczane ze skwarkami i twarogiem.

 

Edward Przywuski /Edek/ - wspierający duchowo,lubi ładne kobitki, nie lubi ciepłego piwa, wolny czas poświęca na konserwacje swojego sprzętu pływającego, motorówki "Mordeczki" katamarana i jachtu "Moja Krwawica"

 

Marek Florjanowicz /Kochanka/ - zakochany w katamaranach, szczególnie w swoim Pussy Cat-cie, dołączył do nas w 2007 roku, jego
KF Budwar jest oficjalnym sponsorem serwisu

 
   

Historia powstania Serwisu Zalewu Włocławskiego.

           Na początku był wodór, potem wyginęły dinozaury, a potem w roku 2002 żeglarzom z zalewu włocławskiego zachciało się wymieniać zdjęcia z imprez żeglarskich. Wielu z nas robi zdjęcia, najtrudniej jednak zrobić zdjęcie  sobie lub własnej łódce. Latem 2003 w Marinie Dobiegniewo powstał pomysł udostępnienia w internecie zdjęci z imprez żeglarskich, pogadaliśmy, pogadaliśmy i na tym się skończyło.
          W paĽdzierniku 2003 r. podczas Regat o Błękitną Wstęgę Zalewu w Zarzeczewie temat odżył były deklaracje zapowiedzi i cisza. Trzeba było wziąć sprawy w swoje browarkowe ręce.
           Od początku listopada strona była prezentowana bezpłatnie na zaprzyjaĽnionym serwerze. Mocnym impulsem motywującym rozwój strony było przekazanie przez Waldemara Heflicha i Jerzego Klawińskiego do publikacji zdjęć z Błękitnej Wstęgi Zalewu 2003. Jenym słowem są Oni, choć pewnie tego nie wiedzą, matką i ojcem chrzestnym serwisu. Na początku listopada zakupiona została domena zagle.net.pl. 22 listopada 2003 Włocławski Serwis Żeglarski /bo taka była pierwsza nazwa/ został objęty śledzeniem przez ranking stron żeglarskich i już 3 grudnia znalazł się na 8 miejscu na ponad 190 monitorowanych stron. Kolejna próby i modernizacja strony nadały jej obecny kształt.
            Przez ponad rok tj. od 16.12.2003 do 09.02.2005 Serwis klasyfikowany był na pierwszym miejscu rankingu stron żeglarskich.


Tak  strona wyglądała na początku

paĽdziernik 2003

małe zmiany listopad 2003

trochę więcej grudzień 2003

dane z rankingu stron żeglarskich

ochrona prawna serwisu

 

Serwis zagle.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez użytkowników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników i stanowią własność ich autorów. Autorzy komentarzy ponoszą pełną odpowiedzialność za publikowane przez nich treści. W przypadku konsekwencji prawnych wynikających z ich publikacji, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.

Sponsor serwisuPrzyjaciele serwisuWłocławski Portal Internetowy

WOPR Włocławek

pol49er.com

RSX Team

Płocki OZŻ

Włocławski OZŻ

Dobrzyński Klub Żeglarski

Fotograf W.Balczewski

Szkółka Żegl. L.Teligi Płock

Polskie Towarzystwo Regatowe Klasy Micro

Stowarzyszenie Zwiazek Klasy Omega

WTK Anwil

Teksty  polskich piosenek  + midi

Sztorm Barlinek

Łódzki Klub Regtowy

Brzytwa

Cierszewo

Strona wuja

Mapa Polski

humor

Prognoza pogody

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Prawo komentarza newsa powinni mieć:

wszyscy odwiedzający stronę

tylko zalogowani użytkownicy

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.copyright www.zagle.net.pl 2003-2009
e-mail: redakcja@zagle.net.pl
PHP Fusion BlueStone