YCA bez możliwości dotarcia z pisemnymi żalami na witrynie klubu Upadek we wsiem i wobec

Oglądam zdjęcia z regat i widzę żeglarzy, czyli stare dziadki w YCA obok "regatowców" Dziadki puśćcie robotę w YCA i na emeryturę YCA dla młodych, którzy pływają 29 sztuk to "sukces&

17.05.2016
Nie ma problemu

Archiwum
Plan regat olimpijskich w klasie 49er

W klasie 49er będzie rywalizować 20 załóg. Zaplanowano 16 wyścigów. Rywalizacja będzie przebiegać przez 10 dni. Pierwszy start do wyścigu już w poniedziałek 30 lipca, a ostatni wyścig – medalowy rozegrany zostanie 8 sierpnia.

admin dnia 30.07.2012 14:45
w drugim wyścigu nasza załoga zajęła 14 miejsce i po dwóch wyścigach jest na 15 miejscu
admin dnia 30.07.2012 14:56
czekamy na 3 i 4 wyścigi klasy Star Dominik i Mateusz pod dwóch biegach zajmują 3 miejsce
admin dnia 01.08.2012 13:32
Łukasz i Paweł zajęli ósme miejsce w piątym biegu, Przemek w trzecim biegu przypłynął na siódmym miejscu
admin dnia 01.08.2012 14:31
W szóstym biegu Łukasz i Paweł stoczyli fantastyczny pojedynek z Australijczykami i Brytyjczykami i zajęli trzecie miejsce tracąc do mistrzów świata zaledwie 15 sekund. Przemek w wyścigu czwartym przypłynął na czwartej pozycji
admin dnia 01.08.2012 14:40
Łukasz i Paweł po dobrych wyścigach w dniu dzisiejszym awansowali na dwunaste miejsce. Przemek zajmuje drugą pozycję po czterech wyścigach. Czekamy na wyścigi Zosi.
admin dnia 01.08.2012 15:46
admin dnia 01.08.2012 16:05
W trzecim wyścigu Zosia zajęła dopiero 12 miejsce.
admin dnia 01.08.2012 17:27
W czwartym wyścigu Zosia zajęła trzecie miejsce i po czterech wyścigach zajmuje czwarte miejsce.
doran dnia 01.08.2012 20:06
smileyNiestety, w mediach nawet tych lokanych o Łukaszu i Pawle cisza...
aszymanek dnia 02.08.2012 00:05
Chłopaki! Tak trzymać! A my ściskajmy mocno kciuki!smiley
admin dnia 02.08.2012 13:02
Kolejny dzień zmagań, dziś dwa wyścigi, trzymamy kciuki, patrząc na punktację jest szansa na 8 miejsce, strata zaledwie 5 pkt. Na żywo transmitowane będą dziś wyścigi 470 M i RS-X (W)
admin dnia 03.08.2012 00:05
No i tak. Kilka godzin mnie nie było i kciuki puściły. 15 miejsce przy tym co podawała TVN24 to kłopot /redaktor wiele nie wiedział, ale..... ale był w Giżycku/, natomiast 10 miejsce w kolejnym wyścigu daje szansę na start w wyścigu medalowym. Wprawdzie ósme jest poza zasięgiem, ale powalczyć można o dziewiąte. Osoby, które nie znają klasy powiedzą słabo, ale my dopiero raczkujemy w 49er. Nie wiem czy w Polsce jest 5 sztuk łódek o poziomie światowy. Zapewne na łódkach jakich nasi starują na zawodach europejskich inni nie używają do treningów. Choć chciałbym się mylić. Wczorajszy wyścig z Australijczykami pokazał, że chłopaki mają talent i trzeba go szlifować. Dalej - Zosia pokazała dziś klasę i tyko może iść wyżej. Przemek po dzisiejszym dniu na trzecim miejscu, złoto pewnie odleciało z Holendrem, ale srebro jest w zasięgu ręki. Mateusz i Dominik chyba bez szansy na pudło będą bronić czwartego miejsca, ale ....... . Jutro trzy biegi 49er, relacja na żywo z klasy Laser i 49er o 11GM
admin dnia 03.08.2012 15:20
Bieg dziewiąty Lukasz i Paweł na piątym miejscu.
admin dnia 03.08.2012 15:28
Mateusz i Dominik dopiero trzynaste miejsce w biegu dziewiątym.
admin dnia 03.08.2012 17:56
Łukasz i Paweł zajęli trzynaste i jedenaste miejsce w biegach dziewiątym i dziesiątym, w klasyfikacji spadli na trzynaste miejsce. Dominik i Mateusz w dziesiątym biegu zajęli drugie miejsce i przed biegiem medalowym zajmują piątą pozycję.
admin dnia 05.08.2012 22:16
W wyścigu dwunastym Łukasz i Paweł zajęli dwunaste, a w kolejnym siódme i na dwa wyścigi przed biegiem medalowym zajmują jedenaste miejsce. Tylko dwa punkty brakują im by wyprzedzić Irlandczyków. Jutro kolejne dwa wyścigi. Klasa Star zakończyła regaty Mateusz i Dominik zajęli ostatecznie ósme miejsce. Przemek przed biegiem medalowym zajmuje czwarte miejsce i jedynie cud lub tragiczny wyścig Niemca może dąć mu brązowy medal . Zosia przed biegiem medalowym zajmuje piąte miejsce, ale ma jeszcze szanse na medal. Wyścigi medalowe RS-X we wtorek.
admin dnia 06.08.2012 17:47
O czternastym wyścigu lepiej zapomnieć Lukasz i Paweł przypłynęli na 18 miejscu. Dalej jednak mają szansę na miejsce w wyścigu medalowym wszystko zależy od 15 wyścigu. Strata do dziesiątki to 3 punkty.
admin dnia 06.08.2012 18:59
W piętnastym wyścigu Łukasz i Paweł zajęli trzynaste miejsce i z taką lokatą kończą zmagania olimpijskie. Wynik należy uznać za dobry wyższe miejsce na igrzyskach w 49er zajął jedynie trener naszej załogi Paweł Kacprowski który z Pawłem KuĽmickim zdobył 12 miejsce w 2000 roku, w kolejnych igrzyskach nasza załoga Marcin Czajkowski - Krzysztof Kierkowski, zajmowała 18 miejsce w 2004 roku i 16 miejsce w 2008.